Yandex Browser

İnternet kotanızdan tasarruf etmenin turbo yolunu öğrenin!

İnternet kotanızın çabucak bitmesi ve internet faturanızın ekstra yüklü gelmesi sizi çileden çıkarıyorsa bu yazı size çözüm olabilir. Video izlerken yavaş internetinizin olması canınızı oldukça sıkabilir. Siz de bu soruna teknolojik yöntemlerle çözüm bulabilirsiniz.

Diyelim sevdiğiniz bir diziyi internetten izliyorsunuz ve o anda sürekli duraklamalar ve takılmalar meydana geliyor. İnternetiniz yavaşlamıştır veya teknik bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda tarayıcınızda bulunan sihirli bir elin videonuzu çalıştırması aslında mümkün. Biz buna Yandex Browser Turbo Modu diyoruz!

İnternet hızınız düşükken devreye giren bu özel mod sayesinde videolarınızı kesintisiz izleyebilir, rahatça internette gezinebilirsiniz. Ayrıca internet kotanızında dostudur ve tasarruf sağlar.

Sadece masaüstünüzde değil mobil telefonunuzda 4.5G’ye bağlıyken de internette düşük kota tüketimi elde etmek için Turbo Modu kullanabilirsiniz. Özellikle yurt dışında veya tatile giderken Yandex Browser’ın Turbo Modu sayesinde binlerce liralık telefon faturasından da kurtulabilirsiniz.

Şunu da belirtmeliyiz Turbo Modu’nun internet hızınızı arttırmaz. Turbo Modu özel teknolojisi sayesinde sayfalar yüklenirken görselleri sıkıştırarak yüklemeyi hızlandırır Turbo Modu açıkken internet kotanızdan ve sayfa hızını açış süresinden tasarruf edersiniz.

Yandex Browser Turbo Modu oldukça kullanışlı ve kullanıcı dostu bir özellik. Siz de yolda veya evde internetsiz kalmam diyenlerdenseniz bu özelliğin olduğu Yandex Browser’ı kullanabilirsiniz.

Turbo Modu’na sahip, güvenli ve kullanıcı dostu tarayıcı Yandex Browser’ı buradan indirin.

Yandex Browser blog sayfasındaki diğer yazıları burada okuyun.